KALAS Medical, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 215 242 | 1 001 248 | 721 356 | 541 087 | 156 007 | 131 875 |
| Neobežný majetok spolu | 24 722 | 18 288 | 2 657 | 21 649 | 100 593 | 69 567 |
| Spolu majetok | 239 964 | 1 019 536 | 724 013 | 562 736 | 256 600 | 201 442 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 93 598 | 865 957 | 560 567 | 393 095 | 106 004 | 115 892 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 83 575 | 139 395 | 146 608 | 156 475 | 162 670 | 143 626 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 55 820 | 7 213 | 9 867 | 6 195 | -19 045 | -65 047 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 |
| Vlastné imanie spolu | 146 366 | 153 579 | 163 446 | 169 641 | 150 596 | 85 550 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 733 688 | 164 137 | 287 337 | 213 841 | 198 006 | 119 722 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 70 463 | 12 402 | 15 054 | 8 728 | -17 672 | -57 109 |
| EBITDA | 74 283 | 14 248 | 17 135 | 10 452 | 3 741 | -26 083 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 70 080 | 11 849 | 14 726 | 7 916 | -18 085 | -64 087 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 55 820 | 7 213 | 9 867 | 6 195 | -19 045 | -65 047 |
| Osobné náklady | 17 545 | 123 922 | 225 356 | 115 945 | 40 487 | 43 788 |
| Odpisy | 3 820 | 1 846 | 2 081 | 1 724 | 21 413 | 31 026 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KALAS Medical, s.r.o.
Prehľad
KALAS Medical, s.r.o. (IČO 36350745) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami (SK NACE 4664). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 119 722 €, čo je o 39,5 % menej ako rok predtým (198 006 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 30,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 65 047 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 43 788 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 201 442 € a vlastné imanie 85 550 € (miera samofinancovania 42,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.