HS - METAL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 114 540 | 102 032 | 85 728 | 75 762 | 87 790 | 89 870 |
| Neobežný majetok spolu | 3 939 | 3 200 | 2 461 | 23 923 | 16 686 | 9 449 |
| Spolu majetok | 118 479 | 105 232 | 88 189 | 99 685 | 104 476 | 99 319 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 129 688 | 89 307 | 73 882 | 65 905 | 69 411 | 63 001 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 294 | 0 | -11 379 | -12 997 | 6 476 | 7 760 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -18 807 | -11 379 | -1 618 | 19 473 | 1 285 | 1 254 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 20 664 | 20 664 | 20 664 | 20 664 | 20 664 |
| Vlastné imanie spolu | -11 209 | 15 925 | 14 307 | 33 780 | 35 065 | 36 318 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 185 978 | 218 523 | 246 104 | 265 185 | 283 164 | 313 454 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -18 460 | -11 025 | -1 259 | 20 609 | 3 796 | 4 614 |
| EBITDA | -17 967 | -10 286 | -520 | 25 139 | 11 033 | 11 851 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -18 807 | -11 379 | -1 618 | 19 473 | 3 205 | 3 174 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -18 807 | -11 379 | -1 618 | 19 473 | 1 285 | 1 254 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 383 | 2 100 |
| Odpisy | 493 | 739 | 739 | 4 530 | 7 237 | 7 237 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HS - METAL, s.r.o.
Prehľad
HS - METAL, s.r.o. (IČO 36355712) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Brezová pod Bradlom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 313 454 €, čo je o 10,7 % viac ako rok predtým (283 164 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 254 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 100 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 99 319 € a vlastné imanie 36 318 € (miera samofinancovania 36,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.