SATOMA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 214 712 | 225 008 | 352 996 | 529 358 | 455 516 | 409 224 |
| Neobežný majetok spolu | 702 619 | 666 772 | 636 767 | 689 212 | 637 328 | 591 134 |
| Spolu majetok | 932 331 | 924 296 | 1 012 773 | 1 220 808 | 1 094 932 | 1 002 167 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 65 782 | 73 857 | 89 983 | 129 056 | 61 825 | 52 473 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 404 871 | 423 522 | 502 413 | 674 764 | 843 783 | 785 139 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 651 | 78 891 | 172 351 | 169 019 | -58 645 | -83 414 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 436 330 | 341 330 | 241 330 | 241 330 | 241 330 | 241 330 |
| Vlastné imanie spolu | 866 491 | 850 382 | 922 733 | 1 091 752 | 1 033 107 | 949 694 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 325 797 | 424 092 | 554 747 | 482 233 | 113 697 | 77 966 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 28 073 | 106 339 | 226 435 | 236 717 | -49 170 | -73 013 |
| EBITDA | 78 407 | 150 393 | 261 501 | 298 824 | 6 636 | -24 794 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 609 | 101 086 | 219 391 | 225 778 | -57 685 | -82 454 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 651 | 78 891 | 172 351 | 169 019 | -58 645 | -83 414 |
| Osobné náklady | 13 550 | 14 109 | 16 604 | 16 002 | 17 161 | 18 242 |
| Odpisy | 50 334 | 44 054 | 35 066 | 62 107 | 55 806 | 48 219 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SATOMA s.r.o.
Prehľad
SATOMA s.r.o. (IČO 36361020) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Šaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 77 966 €, čo je o 31,4 % menej ako rok predtým (113 697 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 83 414 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 242 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 002 167 € a vlastné imanie 949 694 € (miera samofinancovania 94,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.