ant s.r.o.Aktívna

IČO 36363090Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2006Bratislava

Finančný prehľad

7 717 057 €-13,1%
Tržby 2025
+14,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.10 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

Vlastné imanie sa znížilo o 901 640 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
20250 €+901 640 € iné
20240 €
20230 €
20220 €
2021111 822 €+768 € iné
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.6 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu1 762 7912 364 6792 875 2003 902 0533 519 4523 632 855
Neobežný majetok spolu287 970370 025230 063151 129227 337186 933
Spolu majetok2 066 5552 755 4933 126 2544 072 7443 758 7193 828 272
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu844 2741 449 0991 589 5672 121 7501 325 6551 933 936
Základné imanie976 640976 640976 640976 640976 64075 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov110 737132 387329 692559 383973 6891 455 760
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)133 472196 703229 691414 307482 071362 912
Fondy a ostatné vlastné imanie1 432664664664664664
Vlastné imanie spolu1 222 2811 306 3941 536 6871 950 9942 433 0641 894 336
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)3 959 6165 879 4816 451 6228 864 2878 878 9807 717 057
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti185 864262 829290 478583 100644 070513 761
EBITDA225 611321 791375 373671 657723 896572 745
Výsledok hospodárenia pred zdanením176 267254 370288 712530 347626 780486 532
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie133 472196 703229 691414 307482 071362 912
Osobné náklady332 668580 539654 426850 231849 232739 646
Odpisy39 74758 96284 89588 55779 82658 984
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—111 8220000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ant s.r.o.

Prehľad

ant s.r.o. (IČO 36363090) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 75 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 7 717 057 €, čo je o 13,1 % menej ako rok predtým (8 878 980 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 362 912 € (4,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 739 646 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 828 272 € a vlastné imanie 1 894 336 € (miera samofinancovania 49,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ant s.r.o. – IČO 36363090 — icoprofil.sk