IPSTAV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 322 710 | 438 050 | 292 720 | 606 744 | 570 944 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 312 | -1 190 | 314 | 1 658 | -77 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 25 755 | 26 067 | 24 876 | 25 190 | 26 848 |
| Spolu majetok | 158 543 | 162 983 | 223 792 | 323 063 | 322 353 |
| Záväzky spolu | 84 323 | 89 953 | 84 649 | 152 762 | 152 129 |
| Vlastné imanie spolu | 74 220 | 73 030 | 139 143 | 170 301 | 170 224 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IPSTAV, s.r.o.
Prehľad
IPSTAV, s.r.o. (IČO 36371157) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Kysucké Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 570 944 €, čo je o 5,9 % menej ako rok predtým (606 744 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 77 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 38 644 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 322 353 € a vlastné imanie 170 224 € (miera samofinancovania 52,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.