AGROŽIAR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 418 210 | 335 169 | 311 344 | 333 342 | 265 637 | 251 595 |
| Neobežný majetok spolu | 12 183 | 8 753 | 8 578 | 8 477 | 8 477 | 8 477 |
| Spolu majetok | 430 393 | 343 922 | 319 922 | 341 819 | 274 114 | 260 072 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 398 740 | 332 953 | 308 553 | 313 337 | 295 528 | 275 230 |
| Základné imanie | 6 641 | 6 641 | 6 641 | 6 641 | 6 641 | 6 641 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -252 595 | -247 102 | -266 131 | -265 732 | -233 998 | -238 116 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 494 | -19 030 | 400 | 31 734 | -3 897 | 6 478 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 272 113 | 270 460 | 270 459 | 255 839 | 209 840 | 209 839 |
| Vlastné imanie spolu | 31 653 | 10 969 | 11 369 | 28 482 | -21 414 | -15 158 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 522 | 151 513 | 38 777 | 9 150 | 10 157 | 3 524 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 494 | -19 029 | 574 | 37 634 | -3 779 | 7 212 |
| EBITDA | 9 144 | -17 951 | 750 | 37 735 | -3 779 | 7 212 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 494 | -19 030 | 690 | 37 634 | -3 557 | 7 212 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 494 | -19 030 | 400 | 31 734 | -3 897 | 6 478 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 650 | 1 078 | 176 | 101 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: AGROŽIAR, s.r.o.
Prehľad
AGROŽIAR, s.r.o. (IČO 36372536) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Rajecké Teplice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov ostatného dobytka a byvolov (SK NACE 0142).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 641 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 524 €, čo je o 65,3 % menej ako rok predtým (10 157 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 38,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 478 € (184 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-15 158 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.