BETONÁREŇ ZÁKAMENNÉ, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 074 | 18 871 | 38 581 | 21 044 | 51 605 | 169 798 |
| Neobežný majetok spolu | 43 802 | 37 604 | 29 094 | 45 119 | 86 142 | 67 726 |
| Spolu majetok | 47 154 | 56 475 | 67 772 | 66 273 | 138 165 | 238 132 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 38 139 | 45 938 | 45 126 | 39 832 | 105 802 | 205 670 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 683 | 1 718 | 3 239 | 15 348 | 18 954 | 24 579 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 034 | 1 521 | 12 109 | 3 795 | 5 922 | 100 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 658 | 658 | 658 | 658 | 847 | 1 143 |
| Vlastné imanie spolu | 9 015 | 10 537 | 22 646 | 26 441 | 32 363 | 32 462 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 681 041 | 832 112 | 875 962 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 867 | 2 420 | 15 860 | 5 309 | 11 137 | 7 780 |
| EBITDA | 4 538 | 6 717 | 21 947 | 18 284 | 26 314 | 35 096 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 410 | 1 925 | 15 637 | 4 804 | 9 762 | 3 940 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 034 | 1 521 | 12 109 | 3 795 | 5 922 | 100 |
| Osobné náklady | 0 | 1 346 | 590 | 1 839 | 1 198 | 7 814 |
| Odpisy | 2 671 | 4 297 | 6 087 | 12 975 | 15 177 | 27 316 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BETONÁREŇ ZÁKAMENNÉ, spol. s r.o.
Prehľad
BETONÁREŇ ZÁKAMENNÉ, spol. s r.o. (IČO 36372862) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Zákamenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 875 962 €, čo je o 5,3 % viac ako rok predtým (832 112 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 100 € (0,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 814 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 238 132 € a vlastné imanie 32 462 € (miera samofinancovania 13,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.