HELA, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 91 751 | 102 595 | 105 988 | 108 702 | 109 096 | 85 283 |
| Neobežný majetok spolu | 18 396 | 18 396 | 18 396 | 18 396 | 18 396 | 61 416 |
| Spolu majetok | 109 917 | 120 991 | 124 384 | 127 098 | 127 492 | 146 699 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 581 | 2 360 | 2 706 | 4 502 | 4 783 | 16 488 |
| Základné imanie | 139 848 | 139 848 | 139 848 | 139 848 | 139 848 | 139 848 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -24 136 | -34 656 | -23 926 | -21 031 | -20 159 | -20 095 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -10 520 | 11 295 | 3 048 | 918 | 67 | 7 502 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 144 | 2 144 | 2 708 | 2 861 | 2 953 | 2 956 |
| Vlastné imanie spolu | 107 336 | 118 631 | 121 678 | 122 596 | 122 709 | 130 211 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 260 | 51 166 | 56 606 | 61 840 | 67 957 | 68 203 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 092 | 11 507 | 3 954 | 1 268 | 1 522 | 20 946 |
| EBITDA | -10 092 | 11 507 | 3 954 | 1 268 | 1 522 | 34 064 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 520 | 11 416 | 3 858 | 1 162 | 1 027 | 8 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -10 520 | 11 295 | 3 048 | 918 | 67 | 7 502 |
| Osobné náklady | 5 687 | 0 | 0 | 9 381 | 11 586 | 4 235 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 118 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: HELA, spol. s r.o.
Prehľad
HELA, spol. s r.o. (IČO 36373494) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 139 848 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 68 203 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 502 € (11,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 235 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 146 699 € a vlastné imanie 130 211 € (miera samofinancovania 88,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.