Automatizácia dopravných a telekomunikačných systémov, s.r.o. v skratke: ADTS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 6 299 608 | 8 057 531 | 8 567 981 | 10 721 616 | 14 070 965 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 294 284 | 659 734 | 973 177 | 385 977 | 11 355 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 330 134 | 3 904 418 | 4 564 152 | 4 809 519 | 5 195 496 |
| Spolu majetok | 8 906 632 | 9 205 739 | 9 821 028 | 9 178 501 | 11 288 308 |
| Záväzky spolu | 4 089 630 | 4 449 003 | 4 091 115 | 3 790 421 | 5 888 873 |
| Vlastné imanie spolu | 4 817 002 | 4 756 736 | 5 729 913 | 5 388 080 | 5 399 435 |
| Vypočítané dividendy | 501 568 | 720 000 | 0 | 727 810 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok23
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Automatizácia dopravných a telekomunikačných systémov, s.r.o. v skratke: ADTS, s.r.o.
Prehľad
Automatizácia dopravných a telekomunikačných systémov, s.r.o. v skratke: ADTS, s.r.o. (IČO 36381403) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Stráňavy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 070 965 €, čo je o 31,2 % viac ako rok predtým (10 721 616 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 355 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 915 108 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 288 308 € a vlastné imanie 5 399 435 € (miera samofinancovania 47,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.