JHS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 648 265 | 631 057 | 880 956 | 787 716 | 1 449 126 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 30 264 | 93 062 | 821 846 | 7 617 | 146 782 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 027 484 | 2 057 748 | 2 150 810 | 2 972 656 | 2 980 272 |
| Spolu majetok | 4 864 777 | 4 771 295 | 5 053 469 | 4 697 457 | 4 684 780 |
| Záväzky spolu | 2 770 344 | 2 583 923 | 2 039 217 | 1 675 939 | 1 516 481 |
| Vlastné imanie spolu | 2 078 993 | 2 172 055 | 2 993 901 | 3 001 518 | 3 148 299 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JHS, s.r.o.
Prehľad
JHS, s.r.o. (IČO 36382094) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 449 126 €, čo je o 84,0 % viac ako rok predtým (787 716 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 146 782 € (10,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 134 982 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 684 780 € a vlastné imanie 3 148 299 € (miera samofinancovania 67,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.