RESPOND SLOVAKIA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 984 | 22 824 | 24 332 | 19 396 | 12 332 | 6 767 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 20 984 | 22 824 | 24 332 | 19 396 | 12 332 | 6 767 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 635 | 11 232 | 12 199 | 8 605 | 5 044 | 2 711 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 228 | 2 046 | 4 289 | 4 829 | 3 487 | -16 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 818 | 2 243 | 540 | -1 342 | -3 503 | -3 232 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 9 349 | 11 592 | 12 133 | 10 791 | 7 288 | 4 056 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 565 | 20 108 | 18 570 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 164 | 3 715 | 1 734 | -491 | -2 473 | -2 719 |
| EBITDA | 3 164 | 3 715 | 1 734 | -491 | -2 473 | -2 719 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 057 | 2 613 | 636 | -1 342 | -3 163 | -2 892 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 818 | 2 243 | 540 | -1 342 | -3 503 | -3 232 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RESPOND SLOVAKIA, s.r.o.
Prehľad
RESPOND SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 36385581) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 3 232 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 767 € a vlastné imanie 4 056 € (miera samofinancovania 59,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.