UNI-INTER-RAP, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 288 424 | 326 915 | 342 866 | 359 944 | 353 973 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 227 | 32 177 | 31 619 | 35 534 | 18 763 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 354 585 | 380 812 | 412 989 | 444 608 | 480 142 |
| Spolu majetok | 1 317 204 | 1 260 007 | 1 289 397 | 1 328 573 | 1 259 676 |
| Záväzky spolu | 739 823 | 650 449 | 648 220 | 651 862 | 564 202 |
| Vlastné imanie spolu | 577 381 | 609 558 | 641 177 | 676 711 | 695 474 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: UNI-INTER-RAP, s.r.o.
Prehľad
UNI-INTER-RAP, s.r.o. (IČO 36388921) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 353 973 €, čo je o 1,7 % menej ako rok predtým (359 944 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 18 763 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 81 131 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 259 676 € a vlastné imanie 695 474 € (miera samofinancovania 55,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.