MARIE SK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 151 354 € (22 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 2 588 765 | 2 606 219 | 2 542 626 | 2 300 644 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 75 052 | 76 487 | 243 853 | 152 660 | 187 554 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 149 562 | 222 054 | 297 239 | 541 092 | 542 398 |
| Spolu majetok | 711 950 | 866 261 | 1 096 129 | 1 079 486 | 1 082 154 |
| Záväzky spolu | 480 033 | 560 225 | 547 733 | 378 430 | 344 898 |
| Vlastné imanie spolu | 231 917 | 305 844 | 548 396 | 701 056 | 737 256 |
| Vypočítané dividendy | — | 2 560 | 1 301 | 0 | 151 354 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MARIE SK, s. r. o.
Prehľad
MARIE SK, s. r. o. (IČO 36390861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Nižná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 300 644 €, čo je o 9,5 % menej ako rok predtým (2 542 626 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 187 554 € (8,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 125 182 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 082 154 € a vlastné imanie 737 256 € (miera samofinancovania 68,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.