JOZEF TURZA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 81 919 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 102 435 | 134 183 | 157 511 | 151 601 | 151 229 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 51 202 | 72 513 | 91 387 | 81 919 | 78 867 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 117 007 | 126 115 | 72 513 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 184 907 | 223 031 | 181 573 | 93 534 | 92 976 |
| Záväzky spolu | 9 395 | 17 100 | 10 370 | 4 312 | 6 806 |
| Vlastné imanie spolu | 175 512 | 205 931 | 171 203 | 89 222 | 86 170 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 42 094 | 126 115 | 163 900 | 81 919 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JOZEF TURZA, s.r.o.
Prehľad
JOZEF TURZA, s.r.o. (IČO 36392413) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Rajecké Teplice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 151 229 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 78 867 € (52,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 12 916 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 92 976 € a vlastné imanie 86 170 € (miera samofinancovania 92,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.