DUCHO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 208 441 | 192 542 | 503 188 | 1 083 257 | 1 532 695 |
| Neobežný majetok spolu | 2 940 820 | 2 806 106 | 2 831 764 | 2 707 611 | 2 592 605 |
| Spolu majetok | 3 150 877 | 2 998 951 | 3 334 986 | 3 793 643 | 4 127 842 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 147 156 | 2 139 264 | 2 202 550 | 2 279 005 | 2 253 120 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -186 858 | -17 916 | 155 738 | 318 995 | 770 362 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 168 840 | 174 624 | 227 997 | 451 368 | 389 850 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 991 201 | 675 994 | 675 994 | 675 994 | 675 994 |
| Vlastné imanie spolu | 979 822 | 839 341 | 1 066 368 | 1 452 996 | 1 842 845 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 1 429 628 | 1 590 159 | 1 616 693 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 310 587 | 242 072 | 311 718 | 593 634 | 589 342 |
| EBITDA | 456 505 | 382 442 | 467 555 | 729 725 | 712 780 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 216 999 | 224 746 | 290 262 | 573 852 | 495 092 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 168 840 | 174 624 | 227 997 | 451 368 | 389 850 |
| Osobné náklady | 185 306 | 200 247 | 254 977 | 223 102 | 218 787 |
| Odpisy | 145 918 | 140 370 | 155 837 | 136 091 | 123 438 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 970 | 64 740 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DUCHO, s.r.o.
Prehľad
DUCHO, s.r.o. (IČO 36393738) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 616 693 €, čo je o 1,7 % viac ako rok predtým (1 590 159 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 389 850 € (24,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 218 787 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 127 842 € a vlastné imanie 1 842 845 € (miera samofinancovania 44,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.