3T, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 248 597 € (62 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 978 504 | 1 076 981 | 1 248 633 | 1 564 600 | 1 604 622 | 389 328 |
| Neobežný majetok spolu | 2 478 760 | 2 174 880 | 1 805 337 | 1 567 100 | 1 222 889 | 548 119 |
| Spolu majetok | 3 476 224 | 3 263 026 | 3 064 192 | 3 146 537 | 2 837 692 | 944 873 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 930 798 | 1 666 091 | 1 598 497 | 1 461 101 | 533 707 | 248 065 |
| Základné imanie | 33 195 | 33 195 | 33 195 | 33 195 | 280 225 | 280 225 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 761 813 | 848 551 | 1 000 011 | 804 169 | 1 083 427 | 770 185 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 188 398 | 151 460 | -131 326 | 279 258 | 935 355 | -358 578 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 561 927 | 563 587 | 563 587 | 568 814 | 4 978 | 4 978 |
| Vlastné imanie spolu | 1 545 333 | 1 596 793 | 1 465 467 | 1 685 436 | 2 303 985 | 696 810 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 119 943 | 3 574 784 | 3 852 172 | 4 306 943 | 3 358 672 | 755 760 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 280 389 | 215 101 | -109 862 | 357 833 | 196 007 | -344 926 |
| EBITDA | 840 664 | 687 332 | 298 704 | 777 908 | 556 426 | -123 230 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 239 684 | 193 329 | -131 326 | 328 605 | 974 444 | -354 009 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 188 398 | 151 460 | -131 326 | 279 258 | 935 355 | -358 578 |
| Osobné náklady | 1 179 320 | 1 283 185 | 1 331 138 | 1 519 621 | 1 347 619 | 448 891 |
| Odpisy | 560 275 | 472 231 | 408 566 | 420 075 | 360 419 | 221 696 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 100 000 | 0 | 59 289 | 0 | 1 248 597 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: 3T, s.r.o.
Prehľad
3T, s.r.o. (IČO 36397059) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Kysucké Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov (SK NACE 2815). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 280 225 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 755 760 €, čo je o 77,5 % menej ako rok predtým (3 358 672 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 358 578 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 448 891 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 944 873 € a vlastné imanie 696 810 € (miera samofinancovania 73,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.