M+M.L.M. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 725 | 5 494 | 5 506 | 9 943 | 6 954 | 7 955 |
| Neobežný majetok spolu | 8 090 | 5 466 | 2 842 | 0 | 0 | 17 278 |
| Spolu majetok | 14 815 | 10 960 | 8 348 | 9 943 | 6 954 | 25 233 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 38 931 | 41 050 | 43 360 | 736 | 1 091 | 21 386 |
| Základné imanie | 9 600 | 9 600 | 9 600 | 9 600 | 9 600 | 9 600 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -41 382 | -54 548 | -60 521 | -56 701 | -57 316 | -60 968 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 165 | -5 973 | -4 922 | -923 | -3 652 | -2 016 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 831 | 20 831 | 20 831 | 57 231 | 57 231 | 57 231 |
| Vlastné imanie spolu | -24 116 | -30 090 | -35 012 | 9 207 | 5 863 | 3 847 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 630 | 6 200 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 080 | -5 889 | -4 832 | -819 | -3 228 | -1 484 |
| EBITDA | -6 875 | -3 265 | -2 208 | 712 | -3 228 | 1 466 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 165 | -5 973 | -4 922 | -923 | -3 312 | -1 676 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 165 | -5 973 | -4 922 | -923 | -3 652 | -2 016 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 47 |
| Odpisy | 6 205 | 2 624 | 2 624 | 1 531 | 0 | 2 950 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: M+M.L.M. s.r.o.
Prehľad
M+M.L.M. s.r.o. (IČO 36400394) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 9 600 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 200 €, čo je o 884 % viac ako rok predtým (630 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 016 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 47 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 233 € a vlastné imanie 3 847 € (miera samofinancovania 15,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.