SVI Slovakia s.r.o.Aktívna

IČO 36402141Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2001Liptovský Hrádok

Finančný prehľad

38 200 051 €+4,4%
Tržby 2025
+8,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 mil.40 mil.60 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 85 984 € (1 % z rozdeliteľného zisku).

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
202585 984 €
2024105 765 €+16 327 € iné
202377 854 €+94 755 € iné
20220 €
202129 199 €+24 111 € iné
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 mil.20 mil.30 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)24 543 99640 675 14836 941 62736 597 60338 200 051
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie309 619778 5501 057 6731 117 9601 444 582
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 938 6953 217 3523 918 0484 869 9565 876 120
Spolu majetok16 382 75722 596 86421 302 80019 009 29819 689 892
Záväzky spolu12 751 52917 834 30715 659 24012 360 96211 690 403
Vlastné imanie spolu3 628 0194 758 4965 643 5606 639 4287 998 026
Vypočítané dividendy29 199077 854105 76585 984

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok24

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: SVI Slovakia s.r.o.

Prehľad

SVI Slovakia s.r.o. (IČO 36402141) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Hrádok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektronických a elektrických drôtov a káblov (SK NACE 2732). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 132 776 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 38 200 051 €, čo je o 4,4 % viac ako rok predtým (36 597 603 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 444 582 € (3,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 559 621 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 689 892 € a vlastné imanie 7 998 026 € (miera samofinancovania 40,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

SVI Slovakia s.r.o. – IČO 36402141 — icoprofil.sk