SQUILLA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 14 047 € (33 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 54 422 | 63 544 | 45 268 | 75 929 | 52 404 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 216 | 43 615 | 35 913 | 14 047 | 31 465 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 28 202 | 28 202 | 28 202 | 28 202 | 28 202 |
| Spolu majetok | 216 590 | 259 242 | 353 042 | 185 794 | 210 142 |
| Záväzky spolu | 24 222 | 48 475 | 149 977 | 4 595 | 11 525 |
| Vlastné imanie spolu | 192 368 | 210 767 | 203 065 | 181 199 | 198 617 |
| Vypočítané dividendy | 14 326 | 25 216 | 43 615 | 35 913 | 14 047 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: SQUILLA, s.r.o.
Prehľad
SQUILLA, s.r.o. (IČO 36405621) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Mútne. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: chov ostatného dobytka a byvolov (SK NACE 0142). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 52 404 €, čo je o 31,0 % menej ako rok predtým (75 929 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 31 465 € (60,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 082 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 210 142 € a vlastné imanie 198 617 € (miera samofinancovania 94,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.