UNICAR, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 750 185 | 1 338 770 | 1 993 012 | 2 728 187 | 2 513 840 | 3 259 971 |
| Neobežný majetok spolu | 1 366 692 | 1 284 311 | 1 157 647 | 1 055 594 | 1 111 730 | 973 242 |
| Spolu majetok | 3 123 340 | 2 630 727 | 3 165 532 | 3 789 747 | 3 638 083 | 4 242 446 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 834 510 | 2 408 618 | 2 882 118 | 3 104 065 | 3 089 482 | 3 675 015 |
| Základné imanie | 73 027 | 73 027 | 73 027 | 75 000 | 75 000 | 75 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 279 745 | 174 449 | 90 835 | 158 189 | 40 385 | -74 056 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -105 296 | -83 614 | 69 328 | -117 804 | -114 440 | 13 783 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 40 497 | 40 496 | 40 496 | 540 497 | 540 496 | 540 497 |
| Vlastné imanie spolu | 287 973 | 204 358 | 273 686 | 655 882 | 541 441 | 555 224 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 312 409 | 7 726 503 | 9 819 105 | 11 575 020 | 12 318 527 | 14 234 107 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -76 106 | -47 300 | 163 294 | -40 186 | -49 119 | 108 939 |
| EBITDA | 98 452 | 112 783 | 344 343 | 139 219 | 117 920 | 242 986 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -93 546 | -61 602 | 147 435 | -89 147 | -94 903 | 73 062 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -105 296 | -83 614 | 69 328 | -117 804 | -114 440 | 13 783 |
| Osobné náklady | 557 663 | 559 248 | 638 328 | 815 420 | 785 939 | 932 801 |
| Odpisy | 174 558 | 160 083 | 181 049 | 179 405 | 167 039 | 134 047 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: UNICAR, s. r. o.
Prehľad
UNICAR, s. r. o. (IČO 36409022) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 75 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 234 107 €, čo je o 15,6 % viac ako rok predtým (12 318 527 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 783 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 932 801 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 242 446 € a vlastné imanie 555 224 € (miera samofinancovania 13,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.