STILLA, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 27 262 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 039 180 | 1 255 494 | 1 172 647 | 1 105 824 | 1 003 148 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 46 887 | 14 912 | 57 690 | 38 946 | 25 326 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 672 528 | 719 416 | 734 327 | 748 750 | 760 434 |
| Spolu majetok | 1 531 488 | 1 406 607 | 1 459 188 | 1 414 430 | 1 369 396 |
| Záväzky spolu | 466 037 | 335 920 | 340 741 | 301 730 | 258 416 |
| Vlastné imanie spolu | 1 043 831 | 1 058 744 | 1 116 433 | 1 112 112 | 1 110 176 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 43 267 | 27 262 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: STILLA, a.s.
Prehľad
STILLA, a.s. (IČO 36410021) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: povrchová úprava kovov (SK NACE 2551). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 99 888 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 003 148 €, čo je o 9,3 % menej ako rok predtým (1 105 824 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 326 € (2,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 301 231 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 369 396 € a vlastné imanie 1 110 176 € (miera samofinancovania 81,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.