MODEZ-B, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 142 196 € (48 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 915 652 | 829 898 | 1 120 745 | 872 390 | 1 333 571 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 142 975 | 99 437 | 103 601 | 142 196 | 198 820 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 151 427 | 151 427 | 151 427 | 151 427 | 151 427 |
| Spolu majetok | 655 498 | 561 234 | 612 189 | 653 816 | 882 785 |
| Záväzky spolu | 351 152 | 300 426 | 347 217 | 350 249 | 522 228 |
| Vlastné imanie spolu | 304 346 | 260 808 | 264 972 | 303 567 | 360 191 |
| Vypočítané dividendy | 213 453 | 142 975 | 99 437 | 103 601 | 142 196 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: MODEZ-B, s.r.o.
Prehľad
MODEZ-B, s.r.o. (IČO 36411426) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Raková. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia priemyselných strojov a prístrojov (SK NACE 3320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 333 571 €, čo je o 52,9 % viac ako rok predtým (872 390 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 198 820 € (14,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 120 046 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 882 785 € a vlastné imanie 360 191 € (miera samofinancovania 40,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.