Marpin reality, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 126 | 521 078 | 236 732 | 187 846 | 27 398 | 52 577 |
| Neobežný majetok spolu | 625 939 | 538 150 | 599 149 | 744 777 | 874 054 | 1 004 793 |
| Spolu majetok | 663 065 | 1 059 228 | 835 881 | 932 623 | 901 452 | 1 057 370 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 32 758 | 358 290 | 42 922 | 122 276 | 98 189 | 252 868 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 394 100 | 488 599 | 559 232 | 651 251 | 668 639 | 661 554 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 94 499 | 70 631 | 92 019 | 17 388 | -7 084 | 1 240 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 135 068 | 135 068 | 135 068 | 135 068 | 135 068 | 135 068 |
| Vlastné imanie spolu | 630 307 | 700 938 | 792 959 | 810 347 | 803 263 | 804 502 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 256 803 | 219 327 | 505 986 | 168 835 | 505 276 | 150 988 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 119 939 | 89 601 | 118 350 | 22 038 | -1 011 | 5 184 |
| EBITDA | 224 032 | 187 225 | 197 345 | 96 930 | 71 949 | 105 476 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 119 813 | 89 438 | 118 173 | 21 835 | -1 203 | 2 453 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 94 499 | 70 631 | 92 019 | 17 388 | -7 084 | 1 240 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 104 093 | 97 624 | 78 995 | 74 892 | 72 960 | 100 292 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Marpin reality, s.r.o.
Prehľad
Marpin reality, s.r.o. (IČO 36412074) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Kysucké Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 150 988 €, čo je o 70,1 % menej ako rok predtým (505 276 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 240 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 057 370 € a vlastné imanie 804 502 € (miera samofinancovania 76,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.