MARFI CENTRUM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 123 481 | 102 425 | 140 105 | 142 422 | 167 623 | 150 074 |
| Neobežný majetok spolu | 8 710 | 69 745 | 59 150 | 86 199 | 119 820 | 117 968 |
| Spolu majetok | 132 191 | 172 170 | 199 255 | 228 621 | 287 443 | 268 042 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 153 028 | 209 329 | 324 780 | 321 496 | 263 754 | 252 759 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 069 | -28 142 | -44 463 | -132 829 | -100 179 | -123 615 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -29 210 | -16 321 | -88 366 | 32 650 | -23 436 | -8 406 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 140 664 | 140 664 |
| Vlastné imanie spolu | -20 837 | -37 159 | -125 525 | -92 875 | 23 689 | 15 283 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 350 745 | 462 937 | 277 691 | 131 549 | 43 831 | 43 533 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -29 014 | -14 862 | -86 023 | 34 137 | -21 375 | -6 648 |
| EBITDA | -29 014 | -4 167 | -67 369 | 55 758 | 2 176 | 28 921 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -29 210 | -16 321 | -88 366 | 32 650 | -22 476 | -7 446 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -29 210 | -16 321 | -88 366 | 32 650 | -23 436 | -8 406 |
| Osobné náklady | 10 153 | 11 802 | 13 099 | 13 066 | 8 873 | 5 281 |
| Odpisy | 0 | 10 695 | 18 654 | 21 621 | 23 551 | 35 569 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MARFI CENTRUM, s.r.o.
Prehľad
MARFI CENTRUM, s.r.o. (IČO 36412112) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 533 €, čo je o 0,7 % menej ako rok predtým (43 831 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 34,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 406 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 281 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 268 042 € a vlastné imanie 15 283 € (miera samofinancovania 5,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.