ANFEMATA, s.r.o.Aktívna

IČO 36416797Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2004Terchová

Finančný prehľad

113 213 €-17,2%
Tržby 2025
+6,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu194 518196 490183 565167 619127 13687 218
Neobežný majetok spolu184 567165 123143 691136 087116 52297 041
Spolu majetok379 085361 613327 256303 706243 658184 259
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu242 357252 920212 746177 640121 33958 507
Základné imanie331 940331 940331 940331 940331 940331 940
Výsledok hospodárenia minulých rokov-165 290-191 212-223 247-217 430-205 874-209 620
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-29 922-32 0355 81711 556-3 7473 432
Vlastné imanie spolu136 728108 693114 510126 066122 319125 752
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)81 44376 634134 367166 557136 746113 213
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-27 068-27 40710 63514 800-1457 326
EBITDA-2 311-5 13132 06837 86223 50530 592
Výsledok hospodárenia pred zdanením-29 922-32 0356 67612 707-2 7834 392
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-29 922-32 0355 81711 556-3 7473 432
Osobné náklady20 76028 56037 37639 22741 19124 327
Odpisy24 75722 27621 43323 06223 65023 266
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaká adresa
Rovnaký odbor v obci Terchová

Zhrnutie: ANFEMATA, s.r.o.

Prehľad

ANFEMATA, s.r.o. (IČO 36416797) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Terchová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 331 940 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 113 213 €, čo je o 17,2 % menej ako rok predtým (136 746 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 432 € (3,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 327 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 184 259 € a vlastné imanie 125 752 € (miera samofinancovania 68,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ANFEMATA, s.r.o. – IČO 36416797 — icoprofil.sk