TechTis, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 3 100 | 0 | 129 680 | 298 033 | 121 884 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 229 | 87 679 | 74 017 | 61 759 | 1 556 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 351 | 7 579 | 0 | 74 017 | 135 776 |
| Spolu majetok | 19 335 | 139 970 | 89 656 | 678 849 | 646 390 |
| Záväzky spolu | 755 | 33 712 | 4 639 | 52 073 | 18 058 |
| Vlastné imanie spolu | 18 580 | 106 258 | 85 017 | 626 776 | 628 332 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 95 258 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TechTis, s.r.o.
Prehľad
TechTis, s.r.o. (IČO 36417190) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 121 884 €, čo je o 59,1 % menej ako rok predtým (298 033 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 107 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 556 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 231 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 646 390 € a vlastné imanie 628 332 € (miera samofinancovania 97,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.