HARAGA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 122 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 310 888 | 275 505 | 233 773 | 177 717 | 422 956 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 848 | 604 | -13 830 | -7 048 | 6 765 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 395 | 14 201 | 14 774 | 945 | -7 225 |
| Spolu majetok | 205 356 | 230 651 | 332 252 | 282 094 | 402 220 |
| Záväzky spolu | 184 250 | 208 941 | 324 372 | 281 261 | 395 744 |
| Vlastné imanie spolu | 21 106 | 21 710 | 7 880 | 833 | 6 476 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 122 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HARAGA, s.r.o.
Prehľad
HARAGA, s.r.o. (IČO 36417726) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Kysucké Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 422 956 €, čo je o 138 % viac ako rok predtým (177 717 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 765 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 22 903 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 402 220 € a vlastné imanie 6 476 € (miera samofinancovania 1,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.