H + H Education, spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 979 | 49 141 | 47 977 | 31 197 | 19 233 | 40 062 |
| Neobežný majetok spolu | 3 063 | 1 641 | 402 | 50 690 | 35 093 | 19 496 |
| Spolu majetok | 36 492 | 51 408 | 48 666 | 82 421 | 54 862 | 60 144 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 468 | 13 873 | 10 086 | 45 735 | 20 136 | 19 209 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 395 | 27 720 | 30 230 | 31 277 | 29 217 | 27 422 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 325 | 2 511 | 1 046 | -2 041 | -1 795 | 6 209 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 35 024 | 37 535 | 38 580 | 36 540 | 34 726 | 40 935 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 36 595 | 41 816 | 48 920 | 65 638 | 61 209 | 57 064 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 443 | 4 131 | 1 998 | -146 | 1 004 | 9 325 |
| EBITDA | 8 865 | 5 553 | 3 237 | 11 954 | 16 601 | 24 922 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 421 | 2 958 | 1 438 | -1 591 | -811 | 7 339 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 325 | 2 511 | 1 046 | -2 041 | -1 795 | 6 209 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 621 |
| Odpisy | 1 422 | 1 422 | 1 239 | 12 100 | 15 597 | 15 597 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: H + H Education, spol. s r. o.
Prehľad
H + H Education, spol. s r. o. (IČO 36425443) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 57 064 €, čo je o 6,8 % menej ako rok predtým (61 209 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 209 € (10,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 621 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 60 144 € a vlastné imanie 40 935 € (miera samofinancovania 68,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.