TESTAVIZ, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 427 217 | 1 899 699 | 2 236 483 | 2 544 618 | 1 610 137 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 282 713 | 331 485 | 156 020 | 7 851 | -26 797 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 211 453 | 1 494 166 | 1 825 651 | 1 981 669 | 1 989 519 |
| Spolu majetok | 1 927 842 | 2 209 989 | 2 409 320 | 2 292 630 | 2 093 930 |
| Záväzky spolu | 426 372 | 377 034 | 420 345 | 295 806 | 123 904 |
| Vlastné imanie spolu | 1 501 470 | 1 832 955 | 1 988 975 | 1 996 824 | 1 970 026 |
| Vypočítané dividendy | 7 486 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: TESTAVIZ, s. r. o.
Prehľad
TESTAVIZ, s. r. o. (IČO 36426806) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Nesluša. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba ciest a diaľnic (SK NACE 4211). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 610 137 €, čo je o 36,7 % menej ako rok predtým (2 544 618 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 26 797 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 454 222 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 093 930 € a vlastné imanie 1 970 026 € (miera samofinancovania 94,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.