MAZURÁK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 159 906 | 202 533 | 225 043 | 222 553 | 240 173 |
| Neobežný majetok spolu | 829 421 | 918 795 | 1 037 395 | 1 445 557 | 2 500 778 |
| Spolu majetok | 989 327 | 1 121 328 | 1 262 438 | 1 668 110 | 2 740 951 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 336 420 | 459 064 | 520 963 | 777 179 | 1 592 837 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 147 756 | 164 787 | 174 142 | 253 352 | 402 810 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 029 | 9 355 | 79 211 | 149 457 | 106 282 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 481 482 | 481 482 | 481 482 | 481 482 | 632 382 |
| Vlastné imanie spolu | 652 907 | 662 264 | 741 475 | 890 931 | 1 148 114 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 238 507 | 215 654 | 505 081 | 737 832 | 623 101 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 183 | 15 469 | 102 217 | 195 427 | 151 408 |
| EBITDA | 102 564 | 94 160 | 177 856 | 274 620 | 297 608 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 202 | 10 642 | 97 876 | 192 281 | 137 303 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 029 | 9 355 | 79 211 | 149 457 | 106 282 |
| Osobné náklady | 34 479 | 34 401 | 40 578 | 54 031 | 57 131 |
| Odpisy | 81 381 | 78 691 | 75 639 | 79 193 | 146 200 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MAZURÁK, s.r.o.
Prehľad
MAZURÁK, s.r.o. (IČO 36430579) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Sihelné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: omietkarské práce (SK NACE 4331). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 623 101 €, čo je o 15,5 % menej ako rok predtým (737 832 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 106 282 € (17,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 57 131 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 740 951 € a vlastné imanie 1 148 114 € (miera samofinancovania 41,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.