FERA, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 504 | 27 404 | 27 563 | 23 935 | 27 671 | 40 116 |
| Neobežný majetok spolu | 39 948 | 25 344 | 13 991 | 14 340 | 6 488 | 4 530 |
| Spolu majetok | 52 452 | 52 748 | 41 554 | 38 275 | 34 159 | 44 646 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 142 240 | 99 843 | 86 008 | 27 683 | 24 757 | 38 865 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -86 182 | -45 953 | -54 398 | -51 758 | -46 711 | -57 901 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -10 909 | -8 445 | 2 641 | 5 047 | -11 190 | -3 621 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 50 664 | 60 664 | 60 664 |
| Vlastné imanie spolu | -89 788 | -47 095 | -44 454 | 10 592 | 9 402 | 5 781 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 25 000 | 36 228 | 39 250 | 28 410 | 1 200 | 8 893 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -10 717 | -8 160 | 3 266 | 5 486 | -10 740 | -3 172 |
| EBITDA | -3 397 | 6 444 | 14 618 | 13 219 | -2 888 | -1 214 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 909 | -8 365 | 3 128 | 5 386 | -10 850 | -3 281 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -10 909 | -8 445 | 2 641 | 5 047 | -11 190 | -3 621 |
| Osobné náklady | 9 176 | 25 188 | 10 437 | 2 978 | 0 | 4 688 |
| Odpisy | 7 320 | 14 604 | 11 352 | 7 733 | 7 852 | 1 958 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: FERA, s. r. o.
Prehľad
FERA, s. r. o. (IČO 36431222) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 893 €, čo je o 641 % viac ako rok predtým (1 200 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 621 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 688 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 44 646 € a vlastné imanie 5 781 € (miera samofinancovania 12,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.