ELWAT, s.r.o.Aktívna

IČO 36431494Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Závažná Poruba

Finančný prehľad

549 439 €+12,8%
Tržby 2025
+7,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu626 146680 962868 787942 8521 037 6411 033 105
Neobežný majetok spolu163 774147 819131 440115 843109 185106 185
Spolu majetok790 562829 2401 000 7111 059 2311 147 4131 139 508
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu188 039191 147229 337125 04693 626-80 884
Základné imanie6 6396 6396 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov495 005595 009630 088763 617926 5301 045 785
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)100 00335 078133 642162 912119 256166 875
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu602 311637 390771 034933 8331 053 0901 219 964
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)385 374369 232535 461673 208487 111549 439
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti127 51145 553163 875198 895144 173209 140
EBITDA137 94561 508180 254214 492150 831212 140
Výsledok hospodárenia pred zdanením127 42545 471170 241207 024154 012208 997
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie100 00335 078133 642162 912119 256166 875
Osobné náklady42 58652 33950 41552 22546 72662 338
Odpisy10 43415 95516 37915 5976 6583 000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Závažná Poruba

Zhrnutie: ELWAT, s.r.o.

Prehľad

ELWAT, s.r.o. (IČO 36431494) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Závažná Poruba. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 549 439 €, čo je o 12,8 % viac ako rok predtým (487 111 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 166 875 € (30,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 62 338 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 139 508 € a vlastné imanie 1 219 964 € (miera samofinancovania 107 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ELWAT, s.r.o. – IČO 36431494 — icoprofil.sk