Feliz Trade, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 69 276 € (48 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 71 029 | 101 612 | 48 604 | 46 145 | 134 299 | 83 496 |
| Neobežný majetok spolu | 27 668 | 14 093 | 7 451 | 58 572 | 41 674 | 26 965 |
| Spolu majetok | 98 697 | 115 705 | 56 055 | 104 717 | 175 973 | 110 461 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 30 121 | 21 134 | 19 780 | 27 741 | 23 823 | 15 583 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 60 876 | 0 | 0 | 69 276 | 75 174 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 60 876 | 25 995 | 28 575 | 69 276 | 75 174 | 12 004 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 | 700 |
| Vlastné imanie spolu | 68 576 | 94 571 | 36 275 | 76 976 | 152 150 | 94 878 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 121 518 | 95 484 | 97 065 | 146 883 | 190 113 | 103 152 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 75 754 | 32 475 | 35 318 | 87 702 | 94 987 | 15 114 |
| EBITDA | 88 698 | 46 049 | 41 960 | 95 414 | 111 886 | 29 822 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 77 056 | 32 905 | 36 274 | 87 662 | 95 157 | 15 201 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 60 876 | 25 995 | 28 575 | 69 276 | 75 174 | 12 004 |
| Osobné náklady | 29 921 | 42 458 | 44 964 | 48 479 | 62 700 | 63 255 |
| Odpisy | 12 944 | 13 574 | 6 642 | 7 712 | 16 899 | 14 708 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 86 871 | 28 575 | 0 | 69 276 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Feliz Trade, s.r.o.
Prehľad
Feliz Trade, s.r.o. (IČO 36432806) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 103 152 €, čo je o 45,7 % menej ako rok predtým (190 113 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 004 € (11,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 63 255 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 110 461 € a vlastné imanie 94 878 € (miera samofinancovania 85,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.