OGAL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 766 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 16 911 | 18 526 | 27 915 | 18 778 | 17 933 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 033 | 4 125 | 7 044 | 3 766 | 944 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 120 765 | 126 246 | 129 256 | 136 828 | 137 810 |
| Záväzky spolu | 108 429 | 114 818 | 114 909 | 125 759 | 129 563 |
| Vlastné imanie spolu | 12 336 | 11 428 | 14 347 | 11 069 | 8 247 |
| Vypočítané dividendy | 5 589 | 5 033 | 4 125 | 7 044 | 3 766 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OGAL, s.r.o.
Prehľad
OGAL, s.r.o. (IČO 36432814) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Kysucké Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 933 €, čo je o 4,5 % menej ako rok predtým (18 778 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 944 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 137 810 € a vlastné imanie 8 247 € (miera samofinancovania 6,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.