Gynekologická ambulancia, s. r. o.Aktívna

IČO 36433144Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Žilina

Finančný prehľad

307 082 €+2,2%
Tržby 2025
+10,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 98 184 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
202598 184 €
202492 130 €
202372 724 €
202267 549 €
202181 046 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu90 34161 60143 11871 184116 845117 078
Neobežný majetok spolu5 92333 88262 70046 07339 30527 424
Spolu majetok112 77696 511124 022140 004156 150144 502
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu25 00022 23244 56240 39350 66231 642
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov9090909000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)81 04667 54972 72492 70498 184105 556
Fondy a ostatné vlastné imanie————664664
Vlastné imanie spolu87 77674 27979 45499 434105 488112 860
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)185 600210 637224 303270 879300 419307 082
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti102 85185 63692 597118 998125 429134 260
EBITDA104 91493 570104 444135 626142 196146 141
Výsledok hospodárenia pred zdanením102 59385 54192 218117 556124 378133 879
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie81 04667 54972 72492 70498 184105 556
Osobné náklady57 30091 40891 676104 014118 678106 850
Odpisy2 0637 93411 84716 62816 76711 881
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—81 04667 54972 72492 13098 184

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Gynekologická ambulancia, s. r. o.

Prehľad

Gynekologická ambulancia, s. r. o. (IČO 36433144) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 307 082 €, čo je o 2,2 % viac ako rok predtým (300 419 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 105 556 € (34,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 106 850 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 144 502 € a vlastné imanie 112 860 € (miera samofinancovania 78,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Gynekologická ambulancia, s. r. o. – IČO 36433144 — icoprofil.sk