DAMAR ŽILINA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 959 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 66 776 | 48 453 | 26 689 | 72 066 | 53 951 | 37 181 |
| Neobežný majetok spolu | 27 051 | 17 043 | 7 902 | 9 506 | 8 973 | 8 436 |
| Spolu majetok | 93 827 | 65 496 | 34 591 | 81 572 | 62 924 | 45 617 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 749 | 16 239 | 2 011 | 16 189 | 15 996 | 25 811 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 58 177 | 66 047 | 42 572 | 25 897 | 58 698 | 39 284 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 216 | -23 475 | -16 677 | 32 801 | -18 455 | -26 163 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 46 | 46 | 46 | 46 | 46 | 46 |
| Vlastné imanie spolu | 73 078 | 49 257 | 32 580 | 65 383 | 46 928 | 19 806 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 132 474 | 45 241 | 3 751 | 270 713 | 66 949 | 26 175 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 745 | -23 053 | -16 527 | 37 526 | -18 405 | -23 474 |
| EBITDA | 19 753 | -13 045 | -7 387 | 38 061 | -17 870 | -22 939 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 060 | -23 475 | -16 677 | 32 801 | -18 455 | -25 823 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 216 | -23 475 | -16 677 | 32 801 | -18 455 | -26 163 |
| Osobné náklady | 10 499 | 6 444 | 2 443 | 10 320 | 15 085 | 14 713 |
| Odpisy | 10 008 | 10 008 | 9 140 | 535 | 535 | 535 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 959 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DAMAR ŽILINA, s.r.o.
Prehľad
DAMAR ŽILINA, s.r.o. (IČO 36433543) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Kamenná Poruba. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 175 €, čo je o 60,9 % menej ako rok predtým (66 949 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 27,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 26 163 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 713 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 45 617 € a vlastné imanie 19 806 € (miera samofinancovania 43,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.