ENTERON, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 192 524 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 146 556 | 217 384 | 266 168 | 258 421 | 204 114 | 110 411 |
| Neobežný majetok spolu | 63 549 | 36 664 | 52 989 | 92 517 | 86 438 | 44 596 |
| Spolu majetok | 210 105 | 254 048 | 319 157 | 350 938 | 290 552 | 155 007 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 67 370 | 54 349 | 63 680 | 90 811 | 90 725 | 54 864 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 111 076 | 135 432 | 192 396 | 191 055 | 112 742 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 24 356 | 56 964 | 55 778 | 61 769 | 79 782 | 92 840 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 142 735 | 199 699 | 255 477 | 260 127 | 199 827 | 100 143 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 184 312 | 223 600 | 234 309 | 300 621 | 321 667 | 335 609 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 36 614 | 74 884 | 73 490 | 86 660 | 105 665 | 120 932 |
| EBITDA | 69 301 | 101 769 | 98 185 | 125 238 | 139 493 | 155 943 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 30 943 | 72 184 | 71 140 | 78 404 | 101 623 | 117 754 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 356 | 56 964 | 55 778 | 61 769 | 79 782 | 92 840 |
| Osobné náklady | 60 792 | 58 324 | 62 684 | 71 138 | 73 194 | 77 530 |
| Odpisy | 32 687 | 26 885 | 24 695 | 38 578 | 33 828 | 35 011 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 57 119 | 140 082 | 192 524 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ENTERON, s.r.o.
Prehľad
ENTERON, s.r.o. (IČO 36433551) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 335 609 €, čo je o 4,3 % viac ako rok predtým (321 667 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 92 840 € (27,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 77 530 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 155 007 € a vlastné imanie 100 143 € (miera samofinancovania 64,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.