NEURO, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 141 456 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 107 791 | 90 430 | 122 449 | 92 665 | 136 974 |
| Neobežný majetok spolu | 82 692 | 45 105 | 58 271 | 139 763 | 112 635 |
| Spolu majetok | 190 483 | 135 535 | 180 720 | 232 428 | 249 609 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 104 458 | 62 800 | 71 900 | 77 318 | 75 332 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 72 371 | 59 081 | 95 166 | 141 456 | 160 623 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 7 014 | 7 014 | 7 014 | 7 014 | 7 014 |
| Vlastné imanie spolu | 86 025 | 72 735 | 108 820 | 155 110 | 174 277 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 254 886 | 245 318 | 293 206 | 308 556 | 365 721 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 91 886 | 59 212 | 120 658 | 179 219 | 203 477 |
| EBITDA | 135 419 | 113 166 | 131 779 | 196 292 | 241 901 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 91 755 | 59 081 | 120 534 | 179 084 | 203 321 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 72 371 | 59 081 | 95 166 | 141 456 | 160 623 |
| Osobné náklady | 85 440 | 86 815 | 92 615 | 54 539 | 51 864 |
| Odpisy | 43 533 | 53 954 | 11 121 | 17 073 | 38 424 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 72 371 | 59 081 | 95 166 | 141 456 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NEURO, s. r. o.
Prehľad
NEURO, s. r. o. (IČO 36436038) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 365 721 €, čo je o 18,5 % viac ako rok predtým (308 556 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 160 623 € (43,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 51 864 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 249 609 € a vlastné imanie 174 277 € (miera samofinancovania 69,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.