JuSoft, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 683 404 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 367 721 | 448 426 | 308 026 | 118 304 | 256 636 | 883 611 |
| Neobežný majetok spolu | 626 764 | 525 067 | 749 124 | 993 242 | 440 000 | 0 |
| Spolu majetok | 994 485 | 973 493 | 1 057 150 | 1 111 546 | 696 636 | 883 611 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 257 | 8 823 | 14 041 | 6 419 | 6 258 | 690 185 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 019 944 | 984 254 | 957 696 | 971 315 | 549 985 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -35 690 | -26 558 | 78 439 | 126 838 | 133 419 | 186 452 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 335 | 335 | 335 | 335 | 335 | 335 |
| Vlastné imanie spolu | 991 228 | 964 670 | 1 043 109 | 1 105 127 | 690 378 | 193 426 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 289 144 | 283 504 | 334 940 | 296 602 | 308 584 | 310 640 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 680 | -24 763 | 88 327 | 161 922 | 170 296 | 192 043 |
| EBITDA | 20 781 | -8 120 | 104 970 | 169 804 | 170 838 | 192 043 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 999 | -26 558 | 87 524 | 161 096 | 169 374 | 191 457 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -35 690 | -26 558 | 78 439 | 126 838 | 133 419 | 186 452 |
| Osobné náklady | 9 498 | 14 276 | 15 295 | 16 247 | 17 157 | 18 214 |
| Odpisy | 16 101 | 16 643 | 16 643 | 7 882 | 542 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 64 820 | 548 168 | 683 404 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JuSoft, s. r. o.
Prehľad
JuSoft, s. r. o. (IČO 36437671) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 310 640 €, čo je o 0,7 % viac ako rok predtým (308 584 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 186 452 € (60,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 214 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 883 611 € a vlastné imanie 193 426 € (miera samofinancovania 21,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.