PROMA INVEST, s.r.o.Aktívna

IČO 36438626Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2006Žilina

Finančný prehľad

1 041 851 €+22,9%
Tržby 2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 44 000 € (15 % z rozdeliteľného zisku).

História
202544 000 €
202429 999 €
202323 000 €
202218 000 €
202120 000 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu335 413330 921331 214426 777494 525544 901
Neobežný majetok spolu21 10413 07731 74135 26155 45746 084
Spolu majetok356 741344 242364 437462 379550 358590 985
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu75 03773 68288 575170 737210 902199 655
Základné imanie33 19633 19633 19633 19633 19633 196
Výsledok hospodárenia minulých rokov236 910225 188216 044216 346225 127258 940
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8 2788 85623 30238 78077 81395 874
Fondy a ostatné vlastné imanie3 3203 3203 3203 3203 3203 320
Vlastné imanie spolu281 704270 560275 862291 642339 456391 330
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)000608 097847 7311 041 851
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti9 41712 38131 42152 84698 521121 372
EBITDA19 58120 40836 96767 117113 589140 734
Výsledok hospodárenia pred zdanením9 10812 18830 96550 37796 766121 882
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8 2788 85623 30238 78077 81395 874
Osobné náklady184 445196 664241 130280 650344 205353 606
Odpisy10 1648 0275 54614 27115 06819 362
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—20 00018 00023 00029 99944 000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PROMA INVEST, s.r.o.

Prehľad

PROMA INVEST, s.r.o. (IČO 36438626) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 33 196 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 041 851 €, čo je o 22,9 % viac ako rok predtým (847 731 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 95 874 € (9,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 353 606 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 590 985 € a vlastné imanie 391 330 € (miera samofinancovania 66,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PROMA INVEST, s.r.o. – IČO 36438626 — icoprofil.sk