M3M, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 203 | 9 607 | 14 169 | 11 333 | 8 487 | 6 870 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 203 | 9 607 | 14 169 | 11 333 | 8 487 | 6 870 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 080 | 96 | 4 441 | 437 | 558 | 630 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 003 | 1 819 | 2 207 | 2 424 | 3 592 | 625 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 816 | 388 | 217 | 1 168 | -2 967 | -1 689 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 9 123 | 9 511 | 9 728 | 10 896 | 7 929 | 6 240 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 261 | 45 667 | 36 641 | 30 807 | 9 161 | 6 698 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 936 | 495 | 347 | 1 493 | -2 517 | -1 235 |
| EBITDA | 936 | 495 | 347 | 1 493 | -2 517 | -1 235 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 828 | 388 | 241 | 1 386 | -2 627 | -1 349 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 816 | 388 | 217 | 1 168 | -2 967 | -1 689 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: M3M, s.r.o.
Prehľad
M3M, s.r.o. (IČO 36439169) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Nededza. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 698 €, čo je o 26,9 % menej ako rok predtým (9 161 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 28,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 689 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 870 € a vlastné imanie 6 240 € (miera samofinancovania 90,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.