TALUX, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 928 588 | 2 140 670 | 2 408 474 | 1 656 811 | 2 258 606 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 152 172 | 83 697 | 19 870 | -10 546 | 1 211 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 235 498 | 383 670 | 463 366 | 480 237 | 469 691 |
| Spolu majetok | 1 779 861 | 1 730 734 | 1 796 104 | 1 737 021 | 1 563 797 |
| Záväzky spolu | 1 100 191 | 971 367 | 1 020 868 | 975 330 | 800 895 |
| Vlastné imanie spolu | 679 670 | 759 367 | 775 236 | 761 691 | 762 902 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 4 000 | 4 001 | 2 999 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TALUX, s.r.o.
Prehľad
TALUX, s.r.o. (IČO 36441821) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 150 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 258 606 €, čo je o 36,3 % viac ako rok predtým (1 656 811 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 211 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 725 311 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 563 797 € a vlastné imanie 762 902 € (miera samofinancovania 48,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.