ZEMPLÍN, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 56 963 € (4 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 436 991 | 6 967 373 | 5 828 818 | 5 346 131 | 5 533 151 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 307 785 | 463 416 | 86 742 | 7 386 | 47 369 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 818 485 | 1 056 270 | 1 434 686 | 1 521 428 | 1 471 851 |
| Spolu majetok | 1 997 132 | 2 317 021 | 2 091 134 | 2 038 857 | 2 015 559 |
| Záväzky spolu | 850 543 | 777 764 | 550 883 | 491 082 | 477 378 |
| Vlastné imanie spolu | 1 145 231 | 1 538 647 | 1 540 389 | 1 547 775 | 1 538 181 |
| Vypočítané dividendy | 49 396 | 70 000 | 85 000 | 0 | 56 963 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZEMPLÍN, s.r.o.
Prehľad
ZEMPLÍN, s.r.o. (IČO 36444430) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami (SK NACE 4684). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 17 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 533 151 €, čo je o 3,5 % viac ako rok predtým (5 346 131 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 47 369 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 794 826 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 015 559 € a vlastné imanie 1 538 181 € (miera samofinancovania 76,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.