K-PLUS, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 91 417 € (25 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 130 809 | 166 270 | 151 076 | 170 514 | 189 937 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 32 512 | 2 653 | 9 946 | -1 790 | 26 993 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 422 443 | 445 798 | 408 662 | 363 247 | 270 040 |
| Spolu majetok | 733 005 | 723 068 | 704 427 | 648 600 | 587 135 |
| Záväzky spolu | 173 264 | 166 388 | 176 434 | 175 884 | 179 085 |
| Vlastné imanie spolu | 544 130 | 537 626 | 508 141 | 452 036 | 387 612 |
| Vypočítané dividendy | 19 387 | 9 157 | 39 431 | 54 315 | 91 417 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: K-PLUS, a.s.
Prehľad
K-PLUS, a.s. (IČO 36454125) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 83 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 189 937 €, čo je o 11,4 % viac ako rok predtým (170 514 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 993 € (14,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 28 136 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 587 135 € a vlastné imanie 387 612 € (miera samofinancovania 66,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.