D+K ALARM, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 230 023 | 206 822 | 228 946 | 219 934 | 435 303 | 321 670 |
| Neobežný majetok spolu | 43 038 | 36 852 | 53 278 | 86 981 | 98 530 | 147 435 |
| Spolu majetok | 273 305 | 244 049 | 282 599 | 307 290 | 534 817 | 470 235 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 85 073 | 38 380 | 76 817 | 85 073 | 168 820 | 89 846 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 152 686 | 171 490 | 188 927 | 188 503 | 286 825 | 349 254 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 804 | 17 437 | 112 | 16 971 | 62 428 | 14 391 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 10 103 | 10 103 | 10 104 | 10 104 | 10 105 | 10 105 |
| Vlastné imanie spolu | 188 232 | 205 669 | 205 782 | 222 217 | 365 997 | 380 389 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 354 339 | 332 166 | 243 340 | 459 058 | 609 785 | 616 932 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 28 264 | 31 698 | 10 494 | 33 494 | 94 080 | 31 060 |
| EBITDA | 35 815 | 37 884 | 10 494 | 44 792 | 113 456 | 53 791 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 23 802 | 22 072 | 142 | 21 482 | 79 023 | 18 231 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 804 | 17 437 | 112 | 16 971 | 62 428 | 14 391 |
| Osobné náklady | 84 484 | 71 713 | 74 060 | 76 443 | 58 491 | 59 362 |
| Odpisy | 7 551 | 6 186 | 0 | 11 298 | 19 376 | 22 731 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 536 | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: D+K ALARM, s.r.o.
Prehľad
D+K ALARM, s.r.o. (IČO 36459411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: bezpečnostné služby i. n. (SK NACE 8009). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 616 932 €, čo je o 1,2 % viac ako rok predtým (609 785 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 391 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 59 362 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 470 235 € a vlastné imanie 380 389 € (miera samofinancovania 80,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.