Chemkostav Holding, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 26 594 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 420 649 | 150 723 | 164 365 | 165 558 | 177 671 | 497 118 |
| Neobežný majetok spolu | 333 329 | 242 741 | 236 847 | 230 953 | 373 724 | 128 608 |
| Spolu majetok | 753 978 | 393 464 | 401 295 | 396 594 | 551 395 | 628 702 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 278 968 | 273 968 | 272 207 | 280 793 | 416 415 | 504 101 |
| Základné imanie | 531 103 | 531 103 | 531 103 | 531 103 | 531 103 | 531 103 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -61 381 | -66 947 | -395 871 | -412 872 | -425 832 | -433 573 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 568 | -355 516 | -17 000 | -13 286 | 18 853 | 16 215 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 10 856 | 10 856 | 10 856 | 10 856 | 10 856 | 10 856 |
| Vlastné imanie spolu | 475 010 | 119 496 | 129 088 | 115 801 | 134 980 | 124 601 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 71 359 | 70 647 | 81 653 | 99 193 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 425 | -346 354 | -16 754 | -13 046 | 20 053 | -186 556 |
| EBITDA | -1 468 | -264 728 | -10 860 | -7 152 | 23 982 | -172 294 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 568 | -355 516 | -17 000 | -13 286 | 19 813 | 16 215 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 568 | -355 516 | -17 000 | -13 286 | 18 853 | 16 215 |
| Osobné náklady | 55 840 | 59 026 | 62 002 | 70 734 | 39 977 | 241 346 |
| Odpisy | 3 957 | 81 626 | 5 894 | 5 894 | 3 929 | 14 262 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 594 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Chemkostav Holding, a.s.
Prehľad
Chemkostav Holding, a.s. (IČO 36460753) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 531 103 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 215 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 241 346 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 628 702 € a vlastné imanie 124 601 € (miera samofinancovania 19,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.