Arnox, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 535 638 | 402 725 | 654 841 | 748 472 | 384 519 | 431 324 |
| Neobežný majetok spolu | 272 352 | 366 857 | 348 224 | 335 361 | 358 960 | 397 835 |
| Spolu majetok | 810 313 | 771 833 | 1 004 835 | 1 085 796 | 745 770 | 831 263 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 418 978 | 321 515 | 503 142 | 510 770 | 150 470 | 238 158 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 306 346 | 361 889 | 398 691 | 493 071 | 565 990 | 586 521 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 77 047 | 79 814 | 94 380 | 72 920 | 20 531 | -2 285 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 |
| Vlastné imanie spolu | 390 365 | 448 675 | 500 043 | 572 963 | 593 493 | 591 208 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 670 756 | 602 183 | 745 147 | 744 843 | 666 167 | 321 086 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 103 015 | 106 123 | 124 013 | 93 694 | 32 023 | 3 509 |
| EBITDA | 121 555 | 123 138 | 142 646 | 106 558 | 43 024 | 17 198 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 98 118 | 101 722 | 121 070 | 91 668 | 30 955 | -365 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 77 047 | 79 814 | 94 380 | 72 920 | 20 531 | -2 285 |
| Osobné náklady | 21 215 | 21 118 | 20 729 | 25 089 | 27 383 | 29 015 |
| Odpisy | 18 540 | 17 015 | 18 633 | 12 864 | 11 001 | 13 689 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 21 504 | 43 012 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Arnox, spol. s r.o.
Prehľad
Arnox, spol. s r.o. (IČO 36463353) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 321 086 €, čo je o 51,8 % menej ako rok predtým (666 167 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 13,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 285 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 29 015 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 831 263 € a vlastné imanie 591 208 € (miera samofinancovania 71,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.