MK ILLUMINATION PRODUCTION, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 124 495 € (4 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2026
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 5 265 335 | 4 224 637 | 3 949 142 | 3 926 529 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 822 339 | 150 475 | -41 269 | -77 454 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 294 557 | 2 991 895 | 3 017 370 | 2 851 606 |
| Spolu majetok | 4 218 636 | 4 147 919 | 3 860 527 | 3 474 504 |
| Záväzky spolu | 1 068 369 | 977 656 | 859 938 | 680 594 |
| Vlastné imanie spolu | 3 130 881 | 3 156 355 | 2 990 086 | 2 788 137 |
| Vypočítané dividendy | — | 125 001 | 125 000 | 124 495 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MK ILLUMINATION PRODUCTION, s.r.o.
Prehľad
MK ILLUMINATION PRODUCTION, s.r.o. (IČO 36463396) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba svietidiel (SK NACE 2740). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 12 714 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 3 926 529 €, čo je o 0,6 % menej ako rok predtým (3 949 142 €). Od roku 2023 do roku 2026 tržby klesali v priemere o 9,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2023–2026). Rok 2026 skončil stratou 77 454 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2026 boli 1 702 653 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 3 474 504 € a vlastné imanie 2 788 137 € (miera samofinancovania 80,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.