HEGDAG, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 150 777 | 146 626 | 130 708 | 132 466 | 142 032 | 151 412 |
| Neobežný majetok spolu | 206 993 | 208 811 | 198 989 | 183 357 | 174 341 | 167 501 |
| Spolu majetok | 360 556 | 357 584 | 331 992 | 318 416 | 319 005 | 332 303 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 272 104 | 265 629 | 276 727 | 284 887 | 260 509 | 276 712 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 68 639 | 81 431 | 81 803 | 45 968 | 25 510 | 50 684 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 791 | 372 | -35 834 | -20 458 | 25 838 | -2 397 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 88 069 | 88 442 | 52 608 | 32 150 | 57 988 | 55 591 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 642 238 | 571 567 | 624 428 | 685 427 | 695 486 | 610 894 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 590 | 10 380 | -26 935 | -12 567 | 34 617 | 5 891 |
| EBITDA | 25 381 | 19 108 | -17 114 | 3 156 | 43 633 | 12 731 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 16 214 | 937 | -35 834 | -20 458 | 29 679 | 1 443 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 791 | 372 | -35 834 | -20 458 | 25 838 | -2 397 |
| Osobné náklady | 73 927 | 85 051 | 98 603 | 98 824 | 93 038 | 91 224 |
| Odpisy | 2 791 | 8 728 | 9 821 | 15 723 | 9 016 | 6 840 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HEGDAG, s.r.o.
Prehľad
HEGDAG, s.r.o. (IČO 36464724) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami (SK NACE 4775). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 610 894 €, čo je o 12,2 % menej ako rok predtým (695 486 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 397 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 91 224 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 332 303 € a vlastné imanie 55 591 € (miera samofinancovania 16,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.