CORS, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 340 128 | 337 912 | 320 888 | 252 310 | 252 720 | 175 321 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 340 128 | 337 912 | 320 888 | 252 310 | 252 720 | 175 321 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 371 316 | 370 720 | 355 824 | 282 944 | 264 366 | 128 087 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -42 526 | -45 795 | -47 415 | -49 543 | -45 242 | -26 254 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 269 | -1 620 | -2 128 | 4 302 | 18 989 | 58 881 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 7 968 | 7 968 | 7 968 | 7 968 | 7 968 | 7 968 |
| Vlastné imanie spolu | -31 188 | -32 808 | -34 936 | -30 634 | -11 646 | 47 234 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 | 13 | 13 | 1 899 | 3 024 | -59 532 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 185 | -1 536 | -2 044 | 4 392 | 22 391 | 65 508 |
| EBITDA | -3 185 | -1 536 | -2 044 | 4 392 | 22 391 | 65 508 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 269 | -1 620 | -2 128 | 4 302 | 22 307 | 65 424 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 269 | -1 620 | -2 128 | 4 302 | 18 989 | 58 881 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CORS, spol. s r.o.
Prehľad
CORS, spol. s r.o. (IČO 36467057) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákup a predaj vlastných nehnuteľností (SK NACE 6811).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli -59 532 €, čo je o 2 069 % menej ako rok predtým (3 024 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 58 881 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 175 321 € a vlastné imanie 47 234 € (miera samofinancovania 26,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.